TOP

Apteczki Pierwszej Pomocy wyposażenie DIN różnice między DIN 13164 i DIN 13157

W dzisiejszych czasach dochodzi do wielu wypadków nie tylko samochodowych ale również w miejscu pracy. Duża ilość osób odnosi poważne obrażenia, które często stają się poważnym problem na całe życie  ze względu na brak wykonania pierwszej pomocy. Aby prawidłowo wykonać pierwszą pomoc nie wystarczy sama wiedza, potrzebna  jest również odpowiednio wyposażona apteczka pierwszej pomocy.

Apteczka wyposażona zgodnie z normą  DIN 13164 dedykowana jest do motoryzacji

Apteczek wyposażoną zgodnie z normą DIN 13157   wybierzemy dla biur, szkół czy budynków użyteczności publicznej.

Tutaj można znaleźć przykładowe apteczki wyposażone zgodnie z normami DIN – https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/apteczki-pierwszej-pomocy.html

Apteczka pierwszej pomocy to przedmiot, który powinien mieć w wyposażeniu każdy samochód i każdy człowiek powinien ją posiadać także w domu. Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych apteczek pierwszej pomocy. W naszej ofercie można znaleźć apteczki przemysłowe i zakładowe. Posiadamy duży asortyment apteczek, od najmniejszych wielkości saszetki po największe, w postaci dużej szafki idealnej do zamocowania na ścianie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i zakupu oferowanych towarów.

Comments are closed.